Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !

Dárkové certifikáty

Pokud si nevíte rady s výběrem dárku, ale jste si jistí tím, že chcete darovat originální šperk Swarovski, darujte Dárkový poukaz v určité hodnotě a nechte jednoduše výběr na obdarovaném. Doufáme, že si vyberete z možností, které jsme pro Vás připravili.

Jak vlastně takový certifikát funguje? Jednoduše. Na každém certifikátu je napsaný unikátní kód; jestliže jej při nákupu na e-shopu www.sperky-aurea.cz vepíšete do kolonky “Použít slevový kupon” v nákupním košíku, hodnota objednávky se sníží o hodnotu certifikátu.
.
Stránka: 1 2 Další >>
Řadit dle  
Zobrazit na stránku: Produktů na stránku: 8 16 24 32
Stránka: 1 2 Další >>
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom nezlenivěli, přibrali jsme do party od roku 2016 kosmeceutiku tianDe a otevřeli eshop www.sctiande.cz.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Novotná, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.