Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / Originální šperky SWAROVSKI versus šperky se SWAROVSKI ELEMENTS

Originál Swarovski versus Swarovski elements - v čem je rozdíl?

Internet se přímo hemží nabídkou nejrůznějších šperků nesoucích označení Swarovski. Najdete stovky náušnic Swarovski, tisíce nejrůznějších přívěsků Swarovski a další nepřeberný sortiment. V této záplavě se lze jen velmi těžko zorientovat a výběr a koupě kvalitního šperku se pak může stát doslova noční můrou.

Všechny šperky označené jako Swarovski lze v podstatě rozdělit do dvou kategorií:
Swarovski FW2012
Internetový obchod Šperky Aurea / www.sperky-aurea.cz/ nabízí originální šperky Swarovski, stejně tak jako například kamenné butiky Swarovski v Praze, Brně a Ostravě. Jedná se o jedinečné šperky kompletně vyráběné a osazované krystaly Swarovski v dílnách této společnosti. Nová kolekce šperků Swarovski vychází dvakrát ročně - na jaře kolekce Spring/Summer a na podzim Fall/Winter plus označení příslušného roku. Tyto kolekce jsou stejné kdekoli na světě. Všechny šperky jsou označeny labutí - na řetízcích u zapínání, na prstýncích na vnitřní straně okruží atd. Jsou dodáváné v originálním balení, označeném bílým či stříbrným logem Swarovski, tj. labutí / viz článek "Balení šperků Swarovski"/. Krystaly jsou do šperků vsazovány ručně, s nejvyšší pečlivostí a precizností. Ceny originálních šperků se pohybují v řádech tisíců korun.
Swarovskioriginal
Šperky se Swarovski Elements / neboli komponenty Swarovski / jsou výrobky, ve kterých by měly být použity krystaly Swarovski a které mohou být i do určité míry podobné originálním šperkům Swarovski, ale šperk jako takový může být vyroben prakticky kdekoli a kýmkoli. Výrobky by měly být označené značkou „Made with Swarovski Elements“. Ceny šperků se Swarovski Elements se většinou pohybují v řádech set korun.

Vlastní krystaly Swarovski obsahují 32% oxidu olovnatého, čímž je zvýšena jejich tvrdost, čistota a zářivost. Kameny jsou navíc ošetřené speciálními chemickými úpravami, které zesílí jejich lesk i mimo nasvícené vitríny. Některé šperky jsou navíc upraveny povrchovou technologií Aurora Borealis, vyvinutou ve spolupráci s Christianem Diorem, jejíž pomocí získávají ještě vyšší lesk.

Pokud si tedy přejete získat kvalitní a jedinečný šperk, který / při správném zacházení / vydrží dlouho krásně třpytivý a lesklý, neodře se a nezčerná, který bude zářit tisícerými odlesky na denním i umělém světle jasem nesrovnatelně vyšším, než jsou běžné šperky, pak zvolte nadčasový šperk z kolekce originálních šperků Swarovski.
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom nezlenivěli, přibrali jsme do party od roku 2016 kosmeceutiku tianDe a otevřeli eshop www.sctiande.cz.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Novotná, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.