Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / SWAROVSKI KOLEKCE PODZIM / ZIMA 2012 VSTUPUJE NA TRH

SWAROVSKI KOLEKCE PODZIM / ZIMA 2012 VSTUPUJE NA TRH

Vážení zákazníci,

jako tradičně každý půlrok jsme pro Vás naskladnili novou kolekci Swarovski Podzim / Zima 2012, tentokrát pod označením "Království šperků". Prohlédnout si ji můžete zde.
swarovskinewcollection

Swarovski se odklonil od přílišné extravagance kolekce Spring / Summer 2012 a nechal se inspirovat duchem aristokratického, multikulturního světa. Kreativní ředitelka Nathalie Portman nám tentokrát předestře opulentní scenérii inspirovanou barokem, s důrazem na minimalistické detaily. Kolekce byla stvořena pro moderní ženu dnešního světa.

Musíme konstatovat, že šperky jsou velmi povedené. Vybrali jsme pro Vás spíše elegantní a decentní šperky, místy se špetkou extravagance, které jsou potěchou pro oko a dokáží udělat radost. Věříme, že vzhledem k pomalu, ale jistě se blížícím Vánocům oceníte rozmanitost nabídky a dokážete si vybrat vhodný dárek pod stromeček.

Doufáme, že se Vám Swarovski kolekce Podzim/Zima 2012/2013 bude líbit a přejeme Vám příjemné chvilky strávené nad výběrem úchvatných mistrovských kousků.
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom nezlenivěli, přibrali jsme do party od roku 2016 kosmeceutiku tianDe a otevřeli eshop www.sctiande.cz.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Novotná, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.