Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / NOVÝ WEBDESIGN INTERNETOVÉHO OBCHODU S ORIGINÁLNÍMI ŠPERKY SWAROVSKI

NOVÝ WEBDESIGN INTERNETOVÉHO OBCHODU S ORIGINÁLNÍMI ŠPERKY SWAROVSKI

Společnost Vicus Aurea existuje na internetovém trhu jako prodejce originálních šperků Swarovski již téměř rok. Jako poděkování za Vaši stálou přízeň a pozitivní hodnocení, která jsme od Vás na serveru Heureka! získali, jsme se rozhodli dát našemu internetovému obchodu novou, a snad i lepší a přehlednější tvář. Nový obchod je provozován na doméně  www.sperky-aurea.cz, která, jak sami věříme, lépe a viditelněji propojí originální šperky Swarovski s naší společností.
lolitalempickesilolitapic
Doufáme, že se Vám nové stránky budou líbit a pomohou Vám jednodušeji a rychleji najít to, co hledáte. A hlavně, že Vám krásné a jedinečné šperky Swarovski udělají radost! 

Váš prodejce originálních šperků Swarovski
www.sperky-aurea.cz
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom nezlenivěli, přibrali jsme do party od roku 2016 kosmeceutiku tianDe a otevřeli eshop www.sctiande.cz.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Novotná, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.