Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / Balení šperků SWAROVSKI

Jak je balený originální šperk Swarovski?

Originální šperky Swarovski jsou balené v klasických tmavomodrých krabičkách se stříbrným logem Swarovski (obrázek labutě s nápisem Swarovski). Ke každému nákupu od nás zákazník obdrží kvalitní dárkovou tašku ve stejných barvách rovněž s logem Swarovski. Kvalitní materiál a decentní barvy se spolu s logem postarají o dokonalý první dojem bez nutnosti šperk jakkoli dále balit v případě, že jde o dárek.

Zboží skladem expedujeme do 24 hodin. V urgentních případech jsme schopni doručit zásilku do druhého dne od objednání. K objednávce nad 3.000 Kč pro vás máme jako dárek poštovné zdarma. 
Swarovski balení
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom nezlenivěli, přibrali jsme do party od roku 2016 kosmeceutiku tianDe a otevřeli eshop www.sctiande.cz.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Novotná, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.