Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / Velký předvánoční výprodej šperků SWAROVSKI

Velký předvánoční výprodej šperků SWAROVSKI

Vážení zákazníci,
 
 
K oslavě sedméno výročí založení našeho webu se šperky Swarovski jsme pro vás připravili báječný výprodej všech šperků. Slevy 40% na vše!
 
Vybírejte vánoční dárky pro sebe či své nejdražší s předstihem a za luxusní ceny. Vybírejte rychle, ať se na vás dostanou ty nejlepší kousky. Šperky jsou skladem po 1-2 kusech.
 
Každá žena je výjimečná, zdůrazněte její jedinečnost výjimečným šperkem!
 
Váš tým Šperky Aurea
pepper
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.