Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / SWAROVSKI SALES 15.2.2013 - 15.3.2013

SWAROVSKI SALES 15.2.2013 - 15.3.2013

Vážení zákazníci,
 
v rámci příprav na uvedení nové kolekce Swarovski Jaro / Léto 2013 jsme pro Vás v našem internetovém obchodě připravili historicky první Swarovski sales. Vybrali jsme 24 nádherných šperků ze starších kolekcí 2011 a 2012 - všechny šperky naleznete zde.
 
Ke slevám na produktech jsme navíc přidali slevu na poštovném, takže radost bude jistě dvojnásobná :-) Objednávky nad 3.000,- Kč mají tradičně poštovné zdarma, u ostatních jsme nastavili speciální poštovné:
  • kurýrní společností InTime na dobírku za 99,- Kč;
  • kurýrní společností InTime, platba bankovním převodem za 69,- Kč.
Oba typy dopravy se speciální sazbou jsou označené jako "SALES". Pevně věříme, že si vyberete právě takový šperk, který skvěle doplní Vaši osobnost a těšíme se na Vaše objednávky.
 
Váš tým Šperky Aurea
pepper
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.