Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / ŠPERKY SWAROVSKI MAJÍ SVŮJ BLOG!

Originální šperky Swarovski mají svůj vlastní blog!

Vážení zákazníci,

Protože bychom Vám nákup v našem internetovém obchodě Šperky Aurea rádi co nejvíce zjednodušili a zpříjemnili, spustili jsme pro Vás na adrese http://sperky-aurea.blogspot.cz nový blog.

Hlavním důvodem je, že některé šperky mohou ve skutečnosti působit daleko lepším dojmem, než na fotografii, stejně tak jako i jejich velikost může občas překvapit, i když jsou rozměry šperku uvedené. Proto chceme na blog postupně vkládat fotografie některých šperků přímo na těle, abyste si dokázali lépe představit skutečnou velikost šperku a jeho poměr vůči tělu. Kromě toho se tam budeme snažit vkládat i videa, ve kterých představíme například figurky Swarovski včetně procesu vybalení výrobku z ktrabičky a mnoho dalších zajímavých produktů společnosti Swarovski. Věříme, že Vám tento krok z naší strany přinese spoustu nových a užitečných informací a pomůže Vám při rozhodování o případné koupi výrobku.

Váš prodejce originálních šperků Swarovski
www.sperky-aurea.cz

blog_sperkyaurea
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.