Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / Nová kolekce Swarovski „Crystal Gardens“ pro Jaro / Léto 2015

Nová kolekce Swarovski „Crystal Gardens“ pro Jaro / Léto 2015

Letošní jarně-letní kolekce je inspirována snovými zahradami plnými květin, kouzel a tajemných bytostí. Nathalie Colin, umělecká ředitelka Swarovski ve své zahradě čaruje s pastelovými tóny, které se s přechodem jara do léta postupně prohlubují a mohutní, až se náhle rozvinou v sytě barevnou letní nádheru. Tak kreativní a ženskou, tak rafinovanou a půvabnou, s tolika tvářemi jako žena sama.

 

VIVID

Sluneční paprsky, které ve dne měkce prostupují zlacenými šperky, dávají rozkvést rozmanitým a pestrým květům, měsíc se zálibně zrcadlí ve stříbře rhodiované oceli a spolu s nocí pomáhá otevírat magické rostliny s tisícerými vůněmi.

cyndi

Síla šperků Swarovski je (jak také jinak) v krystalech, v jejich geniálním a precizním brusu a barevné škále (ca 150 odstínů). Od hebké svěžesti šperků z řady Clay přes relativně nové náramky a zbrusu nové náhrdelníky Stardust až po sytě barevné šperky Cyan.

cinder

Ale zastavme se na malou chvíli u designu Stardust. Řekli byste, že v těle tohoto šperku je na 730 drobných krystalů, a ve dvojitém pak dvojnásobek? Třpyt drobných kamenů je v takovémto množství prostě nepřekonatelný. V jednoduchosti tohoto přívěsku také spočívá jeho největší síla. Nově jsou zařazeny také dvoubarevné náramky, kde se mísí kameny dvou různých odstínů.

stardust

Z kolekce Swarovski Jaro / Léto 2015 prýští radost ze života, energie nového začátku, opojení barvami a vůněmi života, chuť žít a milovat. Nechte se tedy vlákat do krystalových zahrad a začněte snít - jistě se v nich jako mávnutím kouzelného proutku zjeví ten správný šperk, který si Vás sám najde, abyste se z něho mohla těšit a sdílet jeho i svoji krásu se světem.

 
S náručí plnou Swarovski s láskou
Martina
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.