Swarovski original
CZ / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ SWAROVSKI

DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ SWAROVSKI

Jste pověrčiví? Většina z nás asi odpoví, že ne. A přesto, nestává se Vám, že když potkáte kominíka, automaticky nenápadně hledáte knoflík? Zaručeně najdete alespoň jednu drobnost, kterou často nevědomky děláte, nebo Vám to třeba alespoň krátce bleskne hlavou.
Swarovski_amulet

Společnost Swarovski, stejně tak jako mnoho jiných tvůrců před ní, vytvořila domácí amulety pomáhající nosit zdraví, štěstí, lásku a prosperitu. A jak známo, když dva dělají totéž, není to totéž. Jako předloha posloužily tradiční orientální symboly, které firma Swarovski uchopila a zpracovala svým typickým způsobem. Nutno říci, že z toho vyšly velice pěkné kousky. Rozměrově jsou sice výraznější, do domu nebo bytu však velmi dobře zapadnou. Skvěle vyniknou obzvlášť tehdy, pokud jsou osvětlené nebo jimi v ideálním případě světlo přímo prochází. Vtip je totiž v tom, že krystaly, kterými jsou symboly osázené, nejsou vsazené do povrchu těla symbolu, ale procházejí skrz. Světlo tedy může krystaly volně prostupovat a vytvářet tak nekonečné duhové variace v závislosti na intenzitě světla, typu osvětlení a denní době … takže pokud máte garnýž a se zatahováním závěsů si moc hlavu nelámete, je to naprosto ideální místo. Amulety jsou celkově velice povedené – pozlacená ocel, krystaly a šňůrka a střapec v rudé barvě Vás hravě přenesou do Číny, ne-li přímo do zakázaného města k císařovu dvoru. Jsou ideálním dárkem pro přátele - pokud jste pozváni na kolaudaci jejich nového domu nebo bytu, nemůžete přijít s lepším dárkem. Totéž platí o Vašich blízkých - pokud nevíte, co přivézt rodičům pod stromeček, nemůžete se netrefit. Kvalita zpracování a značka Swarovski jistě neurazí ani zaryté skeptiky. A jestli opravdu fungují? Inu, co když přece :-)
Swarovski original

Rodinná firma Vicus Aurea, s.r.o. funguje na internetovém trhu již od roku 2011 – tehdy se poprvé objevila s originálními šperky značky Swarovski s neodmyslitelným logem labutě. Léta páně 2013 jsme Vám poprvé představili další nádherné šperky, tentokrát pod vlastní značkou Vicca®, které se šperkům Swarovski úspěšně zařadily bok po boku. Abychom snad nezlenivěli, přidali jsme o rok později pro potěchu a užitek vysoce kvalitní spodní prádlo pro opravdu „velké ženy“ německé značky Ulla Dessous. A po více než roční pauze, ve které jsme zlepšovali, co se dalo i co se nedalo, jsme se odhodlali  přibrat do rodiny našich produktů kvalitní české parfémy firmy UNIQ COSMETICS Czech s.r.o., jejímž nezávislým partnerem jsme se v květnu tohoto roku stali.

Všechnu tu krásu, budovanou v potu tváře pro Vaši radost a užitek tvoří s láskou a úctou Martina Jiroušková, majitelka firmy a její tým. Výdejní místo je v Litomyšli, kde si můžete vše prohlédnout i osobně.  Při návštěvě obdržíte kávu a úsměv zdarma:-). Těšíme se na Vás

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.