Swarovski original
CZ / EN / SK / PL
 
         Originální šperky Swarovski
         Pro ženy, které chtějí víc ... !
Domovská stránka / Aktuality / Balení šperků SWAROVSKI

Jak je balený originální šperk Swarovski?

Originální šperky Swarovski jsou balené v klasických tmavomodrých krabičkách se stříbrným logem Swarovski (obrázek labutě s nápisem Swarovski). Ke každému nákupu od nás zákazník obdrží kvalitní dárkovou tašku ve stejných barvách rovněž s logem Swarovski. Kvalitní materiál a decentní barvy se spolu s logem postarají o dokonalý první dojem bez nutnosti šperk jakkoli dále balit v případě, že jde o dárek.

Zboží skladem expedujeme do 24 hodin. V urgentních případech jsme schopni doručit zásilku do druhého dne od objednání. K objednávce nad 3.000 Kč pro vás máme jako dárek poštovné zdarma. 
Swarovski balení
Swarovski original

Šperky Aurea - internetový obchod s originálními šperky Swarovski

V našem internetovém obchodě Šperky Aurea Vám nabízíme možnost pohodlného nákupu originálních šperků Swarovski, vyráběných a ručně osazovaných v dílnách této proslulé firmy. Jejich vysoká kvalita je spojená s výjimečností a prestiží - každý šperk je jedinečný originál, skutečný skvost stěží přehlédnutelný díky svému třpytu a dokonalému zpracování. Svým zákazníkům se vždy snažíme poskytnout špičkový servis. Ostatně, můžete se přesvědčit sami - těšíme se na Vás.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.